دانلود فیلم آموزشی کار با وردپرس WordPress.com Step by Step Tutorial on How to

دانلود فیلم آموزشی کار با وردپرس WordPress.com  Step by Step Tutorial on How to Blog

دانلود فیلم آموزشی کار با وردپرس WordPress.com  Step by Step Tutorial on How to Blog

 

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا کاملا رایگان و اپن سورس هست ( بر پایه مجوز GPL ) که شما بوسیله آن قادر خواهید بود براحتی یک وبلاگ – فوتوبلاگ – پادکست – گالری و … بسازید.
وردپرس توسط زبان بسیار محبوب PHP نوشته شده و از قدرت MySQL برای ذخیره داده ها استفاده می کند.
دو هدف اصلی سازندگان وردپرس راحتی کاربر در کار با این سیستم و رعایت استاندارد های جهانی هست. بهمین منظور شاید شما امکاناتی را که در یک CMS مشاهده می کنید بطور تمام و کمال در وردپرس نمی بینید. به همین منظور سازندگان وردپرس با کد نویسی دقیق و کامل و در اختیار قرار دادن امکانات و API های فراوان برای توسعه دهندگان این امکان رو ایجاد کرد که دیگران بتوانند براحتی اقدام به ساخت و توسعه افزونه برای وردپرس بکنند.
وردپرس در ادامه راه پروژه موفق b2 می باشد که در سال ۲۰۰۳ شکل گرفت. نام وردپرس توسط Christine Selleck دوست مت مولوگ ( توسعه دهنده اصلی وردپرس ) پیشنهاد و از آن روز تا الان وردپرس با سرعت و پیشرفتی قابل ملاحظه تبدیل به معروفترین و پرکاربردترین ابزار ساخت وبلاگ بر روی هاست شده است.
وردپرس هم اکنون از جهتی نمادی از وب۲ و از جهتی دیگر نمادی از اپن سورس محسوب می شود.

http://codex.wordpress.org/WordPress

در این فیلم آموزشی که امروز برای کابران عزیز اینترنت این عرصه عظیم فناوری اطلاعات آماده کرده ایم چگونگی کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس آموزش داده میشود.

آموزش نصب و راه اندازی وردپرس ، دسته بندی ، ایجاد برگه ، و … و هر آنچه که برای راه اندازی یک سایت پرکاربرد با این سیستم نیاز دارید را میتوانید در این ویدیوی آموزشی پیدا و از آن استفاده کنید. این فیلم با فرمت MP4 و مدت زمان تقریبا یک ساعت در ادامه مطلب آماده دانلود است.

/ 0 نظر / 10 بازدید